Lizingo automobiliai

„LeasingAuto“ tai galimybė, leidžianti Jums matyti ir įsigyti automobilius tiesiogiai iš Europos lizingo bendrovių. Šioje svetainėje mes pateikiame tik išsamiai patikrintus ir kokybiškus automobilius, kuriems suteikiama 1 – nierių metų garantiją. Visi rodomi automobilių skelbimai yra realūs ir šiuo metu aktyvūs. Kiekvieną dieną ši bazė yra papildoma ir keičiama šimtais automobilių, tačiau ilgametę patirtį sukaupę mūsų ekspertai parenka tik pačius geriausius variantus, atsižvelgiant į šių dienų automobilių rinką Lietuvoje. Automobilių pardavimo srityje dirbame daugiau nei 10 metų, todėl galite patikėti mums automobilio pristatymo ir paruošimo eksploatacijai darbus.

  • Išsirinkite automobilį iš mūsų siūlomų automobilių sąrašo ir skambinkite/susisiekite su vienu iš mūsų specialistų . Drąsiai kreipkitės, konsultuojame visais su automobilių eksploatacija susijusiais klausimais.
  • Aptarus visus Jums rūpimus klausimus, tolimesniam ir sklandžiam bendradarbiavimui pasirašysime preliminariąją pirkimo-pardavimo sutartį, kuria mes užtikrinsime, kad automobilis bus pristatytas, toks, koks nurodytas skelbime.
  • Pasirašius reikiamus dokumentus, mes organizuojame automobilio atvykimo procedūrą. Įprastai automobilio atvežimo procesas užtrunka 2-3 savaites. Jei planuojate automobilį įsigyti lizingu, per šį laikotarpį mes padėsime susitvarkyti su autolizingu susijusius dokumentus.
  • Atvykus Jūsų automobiliui, atliekame jo išsamią patikrą AG Motors servise, vertiname pirminiame automobilio aprašyme nurodytą informaciją ir realią automobilio būklę. Jeigu nustatome, kad automobilis turi pirminiame aprašyme nenurodytų trūkumų, mes juos pašaliname nemokamai. Po automobilio apžiūros AG Motors servise, suteikiame papildomą 1 metų garantiją.
  • Galutinai paruošiame automobilį eksploatacijai: Cheminis valymas, poliravimas, privaloma techninė apžiūra, automobilio registracija. Visos šios paslaugos bei visi kiti etapai reikalingi pilnam automobilio paruošimui yra įskaičiuoti į nurodytą automobilio kainą skelbime. Taip pat teikiame ir papildomas paslaugas, apie jas galite sužinoti susiekę su vienu iš mūsų specialistų.
Rasti automobiliai:  
Rūšiuoti pagal: