Kodėl verta pasirinkti būtent AG Motors?

Mes – patikimi.

Sąžiningi. Solidūs. Teisingi. Laikomės duoto žodžio. Jeigu iškils problemų, tuoj pat ieškosime sprendimo. Siekiame būti patikimiausiu partneriu automobilių prekybos sektoriuje!

Apie „AG Motors“ ekspertus

Mūsų komanda – daugiau nei automobilių pardavėjai. Esame automobilių ekspertai. Žinome visas smulkmenas ir niuansus rengdami susijusią dokumentaciją. Be to, visada atsižvelgsime į Jūsų individualius poreikius.

Greiti pardavimai

Užtikrina greitus pardavimus geromis kainomis. Tai – apie „AG Motors“. Mūsų pardavimų politika grindžiama būtent šiuo principu. Nemažai automobilių parduodame dar nespėję įsikelti skelbimo į mūsų svetainę. Taigi, susisiekite su mumis jau dabar...

Išsami informacija

Iš „AG Motors“ katės maiše nenusipirksi. Gausite išsamią informaciją apie kiekvieną automobilį. Techniniai duomenys, komplektacija, CO... Viską tuoj pat sužinosite apie pasirinktą automobilį.

Nuo A iki Z

Viskas paprasta. Arba kažkas teisinga. Arba ne. Pusiau tiesos nebūna. Kompanijoje „AG Motors“ taip pat viskas paprasta – viskas turi būti tvarkingai, iš eilės, nuo A iki Z. Nuo mūsų pirmojo pokalbio iki pristatymo terminų.

Automobilio paėmimas arba pristatymas

Galite patys išsivežti įsigytą automobilį iš mūsų. O, jeigu pageidaujate, organizuosime automobilio registraciją, tech. apžiūrą ir pristatysim iki Jums patogios vietos.

Popardaviminė pagalba

Mūsų paslaugos – tai daug daugiau, nei pardavimai. Mūsų komanda visada padės Jums jau įsigijus automobilį iš mūsų.