Automobilio užsakymas

Įvykdyti užsakymai

Nurodykite savo kontaktinius duomenis
*Pažymėtus laukus būtina užpildyti

Ramūnas

Manau, kad pasitikėjimą AGMotors geriausia matuoti mano nupirktais automobiliais. Per 5 metus bendravimo su AGmotors asmeniškai sau nusipirkau 3 automobilius. Dar po 1 automobilį nupirkau savo tėčiui ir žmonelytei. Taip pat per mano rekomendacijas nusipirko dar 4 automobilius. Ir spėkite kiek iš šių automobilių sugedo ar kitaip sunkino gyvenimą jo šeimininkui. O gi 0. Ieškokite kiti kur tik pageidaujate, o kai aš susipažinau su AGmotors- mano rūpesčių renkantis automobilį nebeliko.

Martynas

Marius

Pirma mintis, kuri šauna į galvą norint apibūdinti bendradarbiavimo patirtį - draugiškas ir patikimas aptarnavimas. Automobilis nenuvylė, informacija apie jį pateikta išsamiai ir aiškiai. Paliko įspūdį, kad automobilis buvo pristatytas “į vietą”, tai pat vėlesnis domėjimasis vairavimo patirtimi ir automobilio būkle. Automobilį per AG Motors pirkau jau berods 4-tas ar 5-tas iš pažįstamų ir kolegų rato ir tikrai rekomenduosiu įmonės paslaugas kitiems.

Andrius

Ačiū AG Motors už 5 bendradarbiavimo metus, labiausiai ačiū už net 5 automobilius, kurie visiškai atitiko lukesčius!
AG Motors tai jaunatviška, entuziastinga visada pateisinanti lūksečius kompanija! Rekomenduoju!

Domas

Vytautas

Musu įmonė, UAB Konkretus, jau penkti metai bendradarbiauja su AG Motors. Esame nupirkę penkis automobilius. Iš kurių net 3 esame užsakę. Automobiliai atitiko visus priešpirkiminius aprašymus, netgi viršyjo lūkesčius. Tekę naudotis ir automobilio nuomos paslaugomis, kas labai patogu laukiant atvykstančio automoblio. Kolektyvas dirba operatyviai ir atsakingai. Trumpai tariant – įmonė oreantuota į klietą! Todėl mes visiems rekomenduojame UAB AG Motors!

Danielius

Esu patenkintas AG Motors suteiktomis paslaugomis, nes gavau puikias konsultacijas dėl automobilio modelio pasirinkimo, o išsirinkus modelį, atsirado ne vienas galimas pasirinkimas. Nupirkus automobilį AG Motors pilnai viskuo pasirūpino, geranoriškai padėjo dėl iškilusių saugos sistemos ir padangų klausimais. Rekomenduoju įmonę renkantiems naudotą automobilį.

Egidijus

Teko laimė išbandyti AGMotors teikiamas paslaugas ir tikrai tuo nenusivilti. Buvo rastas tinkamas sprendimas senojo automobilio pardavimui bei naujojo įsigijimui lizingo būdu. Greitas ir kokybiškas informacijos apsikeitimas, sprendimų priėmimas ir tolimesnio bendradarbiavimo numatymas prižiūrint automobilį.

Justas

Paulius