Automobilio užsakymas

Įvykdyti užsakymai

Nurodykite savo kontaktinius duomenis
*Pažymėtus laukus būtina užpildyti

Ramūnas

Manau, kad pasitikėjimą AGMotors geriausia matuoti mano nupirktais automobiliais. Per 5 metus bendravimo su AGmotors asmeniškai sau nusipirkau 3 automobilius. Dar po 1 automobilį nupirkau savo tėčiui ir žmonelytei. Taip pat per mano rekomendacijas nusipirko dar 4 automobilius. Ir spėkite kiek iš šių automobilių sugedo ar kitaip sunkino gyvenimą jo šeimininkui. O gi 0. Ieškokite kiti kur tik pageidaujate, o kai aš susipažinau su AGmotors- mano rūpesčių renkantis automobilį nebeliko.

Marius

Pirma mintis, kuri šauna į galvą norint apibūdinti bendradarbiavimo patirtį - draugiškas ir patikimas aptarnavimas. Automobilis nenuvylė, informacija apie jį pateikta išsamiai ir aiškiai. Paliko įspūdį, kad automobilis buvo pristatytas “į vietą”, tai pat vėlesnis domėjimasis vairavimo patirtimi ir automobilio būkle. Automobilį per AG Motors pirkau jau berods 4-tas ar 5-tas iš pažįstamų ir kolegų rato ir tikrai rekomenduosiu įmonės paslaugas kitiems.

Andrius

Ačiū AG Motors už 5 bendradarbiavimo metus, labiausiai ačiū už net 5 automobilius, kurie visiškai atitiko lukesčius!
AG Motors tai jaunatviška, entuziastinga visada pateisinanti lūksečius kompanija! Rekomenduoju!

Domas

Vytautas

Musu įmonė, UAB Konkretus, jau penkti metai bendradarbiauja su AG Motors. Esame nupirkę penkis automobilius. Iš kurių net 3 esame užsakę. Automobiliai atitiko visus priešpirkiminius aprašymus, netgi viršyjo lūkesčius. Tekę naudotis ir automobilio nuomos paslaugomis, kas labai patogu laukiant atvykstančio automoblio. Kolektyvas dirba operatyviai ir atsakingai. Trumpai tariant – įmonė oreantuota į klietą! Todėl mes visiems rekomenduojame UAB AG Motors!

Danielius

Esu patenkintas AG Motors suteiktomis paslaugomis, nes gavau puikias konsultacijas dėl automobilio modelio pasirinkimo, o išsirinkus modelį, atsirado ne vienas galimas pasirinkimas. Nupirkus automobilį AG Motors pilnai viskuo pasirūpino, geranoriškai padėjo dėl iškilusių saugos sistemos ir padangų klausimais. Rekomenduoju įmonę renkantiems naudotą automobilį.

Egidijus

Teko laimė išbandyti AGMotors teikiamas paslaugas ir tikrai tuo nenusivilti. Buvo rastas tinkamas sprendimas senojo automobilio pardavimui bei naujojo įsigijimui lizingo būdu. Greitas ir kokybiškas informacijos apsikeitimas, sprendimų priėmimas ir tolimesnio bendradarbiavimo numatymas prižiūrint automobilį.

Justas

Mindaugas

Musu imone is AG Motors jau 3 masina nupirko.

Jei skaiciuoti su bendradarbiais tai jau turbut 8 ar net 9.

Tikrai juos galiu rekomenduoti, nes jei reikalinga masina be paslepu ar ukiskai "auksarankiu" pasalintu defektu (kurie po 3 men islenda), su tikra rida ir ne varianto kur priekis nuo 2012 o galas 2013 butu, tai pirmu taikymu pas juos. Po pirmu masinu supratome, ka reiskia tureti automobili ne 400-500K pravaziavusi. Su ju ne naujom masinom po 3-5 dar metus vaziuoji tik tepalus, kaladeles ir padangas pirkdamas.

Tik buti naiviems ir tiketis, kad tokios masinos pas juos kainuos tiek pat kiek “virintas-pervirintas” amerikonas is autoplius zinoma nereikia.

Vytautas

Noriu padėkoti AG motors įmonės komandai,  iš ju įsigijau jau antrą automobilį ir abu jie pranoko mano lūkesčius.

Laurynas

Perkant naudotą automobilį iš nepatikimų šaltinių (iš turgaus, pagal privačius skelbimus) yra rizika, kad automobilis gali turėti paslėptų defektų. Tie defektai ankščiau ar vėliau išlys ir kainuos tiek laiko, tiek pinigų automobilio remontui.
Aš norėjau maksimaliai sumažinti riziką dėl galimų paslėptų defektų, todėl ir  pasirinkau pirkti iš AG Motors, kurie klesti daugiau negu 10 metų, pardavinėja tik patikrintas ir patikimas mašinas.
Bendravau su p. Andriumi tiek el. paštu, tiek telefonu. Iškilus bet kokiam klausimui, Andrius visada maloniai atsakydavo ir konsultuodavo su automobiliu susijusiais klausimais.
Jeigu prireiktų dar vieno automobilio, drąsiai kreipčiausi į AG Motors. Žinau, kad gausiu patikimą transporto priemonę, dėl kurios nereikės jaudintis kelyje.

Paulius

Rekomenduoju AG Motors kaip patikimą įmonę ne tik perkant automobilį, bet ir jį aptarnaujant! Visuomet sulaukiu vertingos informacijos, patarimų eksploatacijos klausimais.
Mano atveju a
utomobilis T buvo pirktas pagal užsakymą
gyvai jo nemačius, tikrai neverta to bijoti. Rezultatas viršijo lūkesčius, viskas buvo suorganizuota sklandžiai, reikalingi dokumentai ir kiti procesai sutvarkyti, automobilis paruoštas netgi anksčiau nei žadėta - gauni raktelius, dovanų ir važiuoji laimingas. :)
AG Motors parduodami automobiliai patikimi, tvarkingi, be nuslėptų defektų. Mano kolegos įsigijo dar 3 automobilius, visi patenkinti, girdžiu tik geriausius atsiliepimus.
Ačiū Andriui ir jo komandai!

Ignas

Kadangi pirkti naujo automobilio dėl tautinių  PVM apskaitos niuansų neleidžia nei sąžinė, nei buhalterija, ėmiau dairytis apynaujės mašinos: 2-3 metų  Volvo. Kodėl AG motors? Nes su jais pirkdamas Vakarų lizingo bendrovių automobilius neperki katės maiše. Jau nekalbu apie fantastišką aptarnavimą - visam paieškos ir pirkimo procesui gauni  pardavėją, konsultantą ir draugą viename.  Poreikiai būsimam automobiliui  atrodė visai kuklūs - noriu tarsi visai nedaug... tačiau pradėjus plaukti konkrečių  automobilių pasiūlymams jau  ir pats sau atrodžiau įnoringas neapsisprendėlis - kiekvienoje mašinoje vis kas nors netikdavo. Ačiū Andriui už kantrybę. Bet ilgai neužtrukom - visai neseniai musu nedideles įmonės parką papildė antras AG motoras  - puikus poros metų Volvo (pirmąjį įsigijome prieš porą metų iš pačios AG motors siūlomų automobilių) . Dabar mėgaujuosi naujojo automobilio privalumais ir naktimis tikrai nekankina suvirintų  autolavonų, skenduolių ar atsuktų spidometrų  košmarai. Nes žinau, tikiu  ir pasitikiu. Todėl  drąsiai rekomenduoju J

Gytautas

Mano atsiliepimas yra paprastas, nuoširdus ir atviras, kad galėčiau, kaip papraščiau perduoti

savąsias mintis būsimiems AG MOTORS klientams. Jau daugiau nei prieš 3 metus pirmą kartą

paskambinau AG Motors Andriui Zajančkauskui ir taip jau turime nusipirkę

3 skirtingus, labai gerai prižiūrėtus automobilius VOLVO XC60, VW PASSAT ir GOLF. Visi automobiliai

buvo pirkti kelerių metų ir jų būklė nepriekaištinga. Atvirai pasakysiu, kad bendravimas su Andriumi

ir jo kolektyvu visuomet yra ant tiek paprastas, profesionalus, linksmas ir malonus, kad jautiesi gerai

pirkdamas automobilį ir gali būti ramus, kad visuomet Tavo norai ir poreikiai bus išgirsti bei puikiai

įgyvendinti. Su mielu noru mokame didesnę nei rinkos kainą už tą patį automobilį autopliuse, nes

gauni pilną istoriją, priežiūrą ir svarbiausia asmeninį ir profesionalų aptarnavimą, nors nuo pirmos

minutės jaučiausi, kaip geras ir senas draugas bendraudamas su Andriumi.

 

REKOMENDUOJU geriau pasirinkti AG MOTORS patarimus ir rekomendacijas, negu sutaupyti kelias

vakarienes gerame restorane ir vėliau turėti nuolat kylančių rūpesčių su automobiliu.

 

Žinau, kad tai mūsų ne paskutiniai pirkiniai. AČIŪ ANDRIUI ir VISAM AG MOTORS KOLEKTYVUI!

Mykolas

Su Agmotors bendrauju daugiau negu 4 metus.
Pirkau du automobilius. Tikiuosiu bus ir trečias ir ketvirtas.
Nei kart neteko nusivilti, viskas skaidru, aišku, kokybiška.
Su Agmotors patarlė "perki katę maiše" negalioja.
Pilnas aptarnavimas, ateini pasiimti tik raktelių ir automobilio. Visas varginančias ir laiko reikalaujančias procedūras jie sutvarko už mane.
Ir dovanų dar duoda :)
Rekomenduoju !

Tomas

Pirmas automobilis iš AG Motors ir pirmas pirktas pagal užsakymą nemačius automobilio gyvai. Ačiū Andriui ir kolegoms už išsamią informaciją automobilio laukimo metu ir puikų aptarnavimą. Žinau, kur kreipsiuosi, kai reikės kito automobilio ir rekomenduoju kitiems.