Automobilio užsakymas

Įvykdyti užsakymai

Nurodykite savo kontaktinius duomenis
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

Danielius

Musu įmonė,  UAB Konkretus, jau penkti metai bendradarbiauja su AG Motors. Esame  nupirkę penkis automobilius. Iš kurių net 3 esame užsakę. Automobiliai  atitiko visus priešpirkiminius aprašymus, netgi viršyjo lūkesčius. Tekę  naudotis ir automobilio nuomos paslaugomis, kas labai patogu laukiant  atvykstančio automoblio. Kolektyvas dirba operatyviai ir atsakingai.  Trumpai tariant – įmonė oreantuota į klietą! Todėl mes visiems rekomenduojame UAB AG Motors!

Vytautas

Noriu padėkoti AG motors įmonės komandai,  iš ju įsigijau jau antrą automobilį ir abu jie pranoko mano lūkesčius.

Egidijus

Teko laimė išbandyti AGMotors teikiamas paslaugas ir tikrai tuo  nenusivilti. Buvo rastas tinkamas sprendimas senojo automobilio  pardavimui bei naujojo įsigijimui lizingo būdu. Greitas ir kokybiškas  informacijos apsikeitimas, sprendimų priėmimas ir tolimesnio  bendradarbiavimo numatymas prižiūrint automobilį.

Laurynas

Perkant naudotą automobilį iš nepatikimų šaltinių (iš turgaus, pagal privačius skelbimus) yra rizika, kad automobilis gali turėti paslėptų defektų. Tie defektai ankščiau ar vėliau išlys ir kainuos tiek laiko, tiek pinigų automobilio remontui.
Aš norėjau maksimaliai sumažinti riziką dėl galimų paslėptų defektų, todėl ir  pasirinkau pirkti iš AG Motors, kurie klesti daugiau negu 10 metų, pardavinėja tik patikrintas ir patikimas mašinas.
Bendravau su p. Andriumi tiek el. paštu, tiek telefonu. Iškilus bet kokiam klausimui, Andrius visada maloniai atsakydavo ir konsultuodavo su automobiliu susijusiais klausimais.
Jeigu prireiktų dar vieno automobilio, drąsiai kreipčiausi į AG Motors. Žinau, kad gausiu patikimą transporto priemonę, dėl kurios nereikės jaudintis kelyje.

Ramūnas

Manau, kad pasitikėjimą AGMotors geriausia matuoti mano nupirktais  automobiliais. Per 5 metus bendravimo su AGmotors asmeniškai sau  nusipirkau 3 automobilius. Dar po 1 automobilį nupirkau savo tėčiui ir  žmonelytei. Taip pat per mano rekomendacijas nusipirko dar 4  automobilius. Ir spėkite kiek iš šių automobilių sugedo ar kitaip  sunkino gyvenimą jo šeimininkui. O gi 0. Ieškokite kiti kur tik  pageidaujate, o kai aš susipažinau su AGmotors- mano rūpesčių renkantis  automobilį nebeliko.

Gytautas

Mano atsiliepimas yra paprastas, nuoširdus ir atviras, kad galėčiau, kaip papraščiau perduoti

savąsias mintis būsimiems AG MOTORS klientams. Jau daugiau nei prieš 3 metus pirmą kartą

paskambinau AG Motors Andriui Zajančkauskui ir taip jau turime nusipirkę

3 skirtingus, labai gerai prižiūrėtus automobilius VOLVO XC60, VW PASSAT ir GOLF. Visi automobiliai

buvo pirkti kelerių metų ir jų būklė nepriekaištinga. Atvirai pasakysiu, kad bendravimas su Andriumi

ir jo kolektyvu visuomet yra ant tiek paprastas, profesionalus, linksmas ir malonus, kad jautiesi gerai

pirkdamas automobilį ir gali būti ramus, kad visuomet Tavo norai ir poreikiai bus išgirsti bei puikiai

įgyvendinti. Su mielu noru mokame didesnę nei rinkos kainą už tą patį automobilį autopliuse, nes

gauni pilną istoriją, priežiūrą ir svarbiausia asmeninį ir profesionalų aptarnavimą, nors nuo pirmos

minutės jaučiausi, kaip geras ir senas draugas bendraudamas su Andriumi.

 

REKOMENDUOJU geriau pasirinkti AG MOTORS patarimus ir rekomendacijas, negu sutaupyti kelias

vakarienes gerame restorane ir vėliau turėti nuolat kylančių rūpesčių su automobiliu.

 

Žinau, kad tai mūsų ne paskutiniai pirkiniai. AČIŪ ANDRIUI ir VISAM AG MOTORS KOLEKTYVUI!

Marius

Pirma  mintis, kuri šauna į galvą norint apibūdinti bendradarbiavimo patirtį -  draugiškas ir patikimas aptarnavimas. Automobilis nenuvylė, informacija  apie jį pateikta išsamiai ir aiškiai. Paliko įspūdį, kad automobilis  buvo pristatytas “į vietą”, tai pat vėlesnis domėjimasis vairavimo  patirtimi ir automobilio būkle. Automobilį per AG Motors pirkau jau  berods 4-tas ar 5-tas iš pažįstamų ir kolegų rato ir tikrai rekomenduosiu įmonės paslaugas kitiems.

Simas

Pirmas automobilis iš AG Motors ir pirmas pirktas pagal užsakymą  nemačius automobilio gyvai. Ačiū Andriui ir kolegoms už išsamią  informaciją automobilio laukimo metu ir puikų aptarnavimą. Žinau, kur kreipsiuosi, kai reikės kito automobilio ir rekomenduoju kitiems.