Garantija

“AG Motors” naudotų automobilių garantija – tai viena ilgiausių ir labiausiai finansiškai apsaugančių garantijų, nes mes raštiškai užtikriname kad:

Įsigyję bet kurį automobilį iš „AG Motors“, eksploatacijos laikotarpiu galėsite jaustis ramiau, nes kiekvienam mūsų parduotam automobiliui yra taikoma nemokama garantinė apsauga net 1 metų laikotarpiui arba 20 – čiai tūkstančių kilometrų.

Garantijos galiojimo sąlygos:

Garantijos galiojimo laikotarpiu, automobilio privalomieji techniniai aptarnavimai turi būti atliekami „AG Motors“ servise;

Garantijos galiojimo laikotarpiu, bet koks automobilio remontas turi būti atliekamas „AG Motors“ servise arba kitame su „AG Motors“ suderintame servise;

Automobilis turi būti naudojamas pagal gamintojo nustatytas instrukcijas bei rekomendacijas.

Ką apima garantija:

„AG Motors“ naudotų automobilių garantija galioja toliau išvardintiems automobilio agregatams:

Varikliui (Paskirstymo velenėlis, Alkūninis velenas ir indėklai, Vožtuvų stūmokliai, Alyvos siurblys, Stūmokliai ir stūmoklių žiedai, Alyvos aušintuvas, Švaistikliai ir įdėklai, Cilindrų blokų galvutė, Balansavimo velenas, Variklio cilindrų blokas.). Pavarų dėžei (Stabdymo juostos, Alyvos siurblys, Krumpliaračiai ir velenai, Guoliai ir įvorės, traukos grandinė, Vožtuvų blokas, Pavarų dėžės korpusas).
Hibridinei sistemai ( jeigu yra );

Garantija neapima pirkėjo netiesioginių ir tiesioginių išlaidų, susijusių su pakaitinio automobilio nuoma, taksi išlaidomis, sugedusio
automobilio transportavimu, nakvyne arba remontuojamo automobilio prastova.
Pirkėjas netenka teisės i garantiją, jeigu automobilio techniniai aptarnavimai ar kitokie remontai bus atlikti ne AG Motors servise arba pažeidžiant terminus, ir (ar) viršijant nustatyta kilometražą.Garantijos sąlygos gali būti keičiamos pagal automobilio amžių bei ridą.

Garantija netaikoma:

Visiems kitiems aukščiau neišvardintiems automobilio mechanizmams ir detalėms, įskaitant, bet neapsiribojant važiuokle ir jos dalimis:

variklio aušinimo, kuro tiekimo, uždegimo, dujų išmetimo, kondicionavimo sistemomis, taip pat vairavimo, stabdymo, pavaros perdavimo, sankabos, amortizavimo mechanizmams, turbokompresoriams, starteriams, generatoriams, elektros sistemoms, pakabos bei kėbulo dalims, variklio grandinei. Garantija taip pat netaikoma ir tokiems reguliavimo darbams, kaip durelių ir stoglangių pritaikymas ir sureguliavimas, oro triukšmų bei nesandarumų durelėse ir stoglangiuose tvarkymas, ratų suvedimas ir balansavimas, kuro ir tepalų sąnaudoms, jei jos neviršija gamyklos gamintojos nustatytų normų. Jei automobilis buvo naudojamas netinkamu būdu, ne pagal paskirtį, pažeidžiant naudojimosi automobiliu instrukciją, jei automobilis buvo naudojamas taksi veikloje , nuomai, keleivių ar krovinių pervežimui.

 

 

 

 

Užsakyti automobilį

Pateikite informaciją apie užsakymą