Apie „AG Motors“

Apie „AG Motors“

Nuo 2006 mūsų kompanija parduoda naujus ir naudotus automobilius fiziniams asmenims ir profesionaliems oficialiems automobilių pardavėjams Lietuvoje ir visame Rytų Europos regione. Per šiuos metus tapome vieni pagrindinių Lietuvos automobilių prekybos rinkos dalyvių. Nuolat sustipriname savo pozicijas eksporto rinkoje derindami mūsų perkamus automobilius su besikeičiančiomis rinkos tendencijomis ir klientų poreikiais. Mums svarbus kiekvienas klientas!

Siūlome platų automobilių pasirinkimą, priimtinas kainas ir atsižvelgiame į Jūsų individualius poreikius. Mūsų komandos atstovai kalba keturiomis kalbomis ir teikia profesionalų, rūpestingą aptarnavimą. Nuo pat pirmojo susitikimo su Jumis bendraus AG Motors atstovas, kuris suteiks nuodugnią informaciją apie automobilį, padės sutvarkyti reikalingus dokumentus ir pristatyti automobilį į Jums patogią vietą.

Dirbame su patikimais partneriais iš Vokietijos, Belgijos, Prancūzijos ir kitų Europos šalių. Nuolat stengiamės plėsti tarptautinių partnerių tinklą, kad galėtumėme Jums pasiūlyti tik geriausius automobilius.

Parduodame naujus ir naudotus automobilius bei lengvuosius sunkvežimius tiek su maža, tiek su didesne rida. Didžiausias mūsų privalumas automobilių prekybos rinkoje yra tas, kad mes NESAME TARPININKAI, kurie parduoda fiktyvius automobilius. Kiekvienas AG Motors automobilis– mūsų pačių užsakytas, nupirktas ir laikomas vietoje.

Mielai atsakysime į Jūsų klausimus ir pastabas.

„AG Motors“ komanda